Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sterowane/ftp/foto-bazarek/modules/database/classes/kohana/database.php on line 525
Nikon D300 jakby prosto z fabryki ;-) - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nikon D300 jakby prosto z fabryki ;-)

84
Cena: 2 999,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Nie weryfikujemy ogłoszeniodawców, ani treści ogłoszeń.

  • Jeśli zdecydujesz się na transakcję, zachowaj szczególną ostrożność, gdyż nie możesz być pewien zamiarów osoby, która chce z Tobą handlować.

  • Postaraj się sprawdzić, czy przedmiot pochodzi z legalnego źródła.

  • Jako serwis nie odpowiadamy za zawieranie transakcji i nie oferujemy z tego tytułu żadnych zabezpieczeń. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność!


Województwo: mazowieckie
Osoba: Nikonowski
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-950
Ulica: Woronicza 17
Telefon: 112
Stan: używany
   
dodano: 2016.02.21
ważne do: 2017.08.31
wyświetleń: 65

Szczegóły oferty:

Ogłoszenie FIKCYJNE - dodane przez administratora w celach testowych

Aparat D300S to półprofesjonalna, niewielka lustrzanka cyfrowa formatu DX, która oferuje większą liczbę opcji dla fotografów ceniących sobie elastyczność i kreatywność.
Korpus aparatu jest wyposażony w tryb filmowania Nikon D-Movie oraz w funkcje edycji filmów w aparacie. Pozwala on szybko przełączać się pomiędzy fotografowaniem a filmowaniem wraz ze stereofonicznym zapisem dźwięku*.
Aparat oferuje matrycę CMOS o wysokiej czułości i rozdzielczości 12,3 mln pikseli oraz możliwość wykonywania doskonałych zdjęć seryjnych z szybkością 7 kl./s. Dwa gniazda kart CF i SD usprawniają obsługę aparatu oraz pozwalają zapisywać zdjęcia i filmy na oddzielnych kartach.
Ceniony 51-punktowy AF firmy Nikon zapewnia duże pokrycie kadru i wysoką czułość przy słabym oświetleniu. Dostępne do wyboru ustawienia przetwarzania obrazu skracają czas obróbki końcowej zdjęć, a 3-calowy monitor LCD o wysokiej rozdzielczości doskonale sprawdza się przy filmowaniu Nikon D-Movie i w czasie fotografowania w trybie podglądu na żywo. Model D300S chroniony przez wytrzymałą, lekką i szczelną obudowę ze stopu magnezu całkowicie zmienia sposób fotografowania.


Ogłoszenie FIKCYJNE - dodane przez administratora w celach testowych

 
Reklama
Zareklamuj się