Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sterowane/ftp/foto-bazarek/modules/database/classes/kohana/database.php on line 525
Bezpieczeństwo
Dodaj ogłoszenie
Bezpieczeństwo


Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa!


* Nie wysyłaj zaliczek, przelewów i nie korzystaj z transferów pieniężnych. fotobazarek.pl to serwis ogłoszeniowy  - nie oferujemy żadnych zabezpieczeń. Nie weryfikujemy ogłoszeniodawców, ani treści ogłoszeń. 


* Wystrzegaj się zagranicznych transakcji - nie odpowiadaj na wiadomości w języku angielskim lub pisane łamaną polszczyzną


* Nie udostępniaj, innym osobom przez internet,  swoich danych osobowych lub bankowych


* Unikaj wysyłania - staraj się handlować bezpośrednio. Jeśli musisz sprzedać lub kupić wysyłkowo, warto to przeprowadzić przez serwis aukcyjny, który oferuje zabezpieczenie tej transakcji.


* Kieruj się zdrowym rozsądkiem. Jeśli coś jest zbyt piękne, aby mogło być możliwe, to należy zachować wzmożoną ostrożność. Nigdy nie możesz być pewien zamiarów osoby, która chce z Tobą handlować.


Jeśli zostałeś oszukany, to udaj się na lokalny posterunek Policji i złóż zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Na wniosek organów ściagania, przekażemy im wszelkie posiadane informacje dotyczące sprawy. 


 
Reklama